راهنمای خرید

نحوه پرداخت

نحوه پرداخت هزینه کالا:

در حال حاضر تمامی پرداخت ها بعد از ثبت سفارش تلفنی امکان پذیر است و اطلاعات پرداخت شامل شماره کارت و یا شماره شبا در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

پس از پرداخت، در سفارش های تلفنی، میبایست عکس فیش واریزی را از طریق یکی از پیام رسان های داخلی به شماره ثبت شده روی سایت ارسال کنید و منتظر تایید پرداخت توسط واحد فروش باشید. 

در سفارش های اینترنتی که از طریق حساب کاربری انجام میشود، دریافت کد پیگیری سفارش، به منزله تایید پرداخت است.

در صورت تایید مبلغ واریزی، فرآیند ارسال کالا برای شما آغاز خواهد شد. 

قوانین و شرایط فروش:

تجربه طهران کمپانی در تامین قطعات و لوازم یدکی خودرو های چینی در ایران ثابت کرده است که تعیین قیمت نهایی برای مصرف کننده نیازمند در نظر گرفتن بسیاری از فاکتور های تاثیر گذار است. این فرآیند باید تجربه خرید را برای مشتریان تسهیل کند و سهم رضایت بیشتری برای  خریدار به ارمغان بیاورد.

از این رو، سیاست های فروش ما بر پایه این اعتقاد است که کمیت و هدف مشتری از خرید باید بر قیمت نهایی لحاظ شود و بهترین تسهیلات را به  مشتریانی که به ما اعتماد کرده اند، ارایه دهیم.

در فروشگاه طهران کمپانی پکیج ها و بسته های مشخصی برای فروش ارایه می شود که مشتریان ما بر اساس نیاز و یا هدف خرید که میتواند خرید شخصی و یا فروشگاهی باشد، قادر به انتخاب بهترین پلن هستند. در صورت تمایل، این بسته ها توسط کارشناسان فنی مجموعه به آنها معرفی خواهد شد.

برای اطلاع از این شرایط و تسهیلات، با کانال های ارتباطی فروشگاه طهران کمپانی تماس بگیرید و تجربه به یادماندنی خرید از مجموعه طهران کمپانی را با دیگران به اشتراک بگذارید.

آدرس ایمیل

tehrancompany066
gmail.com@

ساعت کاری

شنبه تا پنج شنبه | 9 صبح تا 9 شب