درباره فروشگاه لوازم یدکی طهران

طهران کمپانی یا فروشگاه طهران سابقه ای حدود 12 سال فعالیت در زمینه فروش قطعات و لوازم یدکی خودرو و ارائه مشاوره فنی و تخصصی برای ماشین های چینی را داراست.
مشاوران و متخصصین فنی با تجربه در فروشگاه طهران در زمینه فروش جزئی و کلی لوازم یدکی خودروهای مختلف آماده ارائه راهنمایی های دقیق و تخصصی در زمینه های مختلف خرید لوازم یدکی و رفع مشکلات خودروی شما هستند.
طهران کمپانی با گسترش توان خود و با استفاده از نیروهای متخصص در ارائه خدمات خودروهای چینی موجود در بازار ، اقدام به بازگشایی شعب در شهرهای مختلف کرده است و به زودی اکثر شهر های کشور را تحت پوشش قرار خواهد داد. درحال حاضر در شهر های تهران، رشت رودسر ، اهواز ، بانه ، سمنان ، شاهرود و … ارائه خدمات با بهترین کیفیت انجام می شود و شما می توانید با دریافت مشاوره و تماس با واحد پشتیبانی از خدمات ویژه ما بهرمند شوید.
تمامی قطعات و اجناس از برند های مختلف در طهران کمپانی، به صورت دست اول وارد کشور شده و با کمترین واسطه و بهترین قیمت بازار به دست مشتریان و مصرف کنندگان می رسد.
ما تضمین میدهیم که قیمت های ارایه شده و کیفیت اجناس ، در سطح کشور کاملا رقابتی است و بهترین قیمت برای بهترین کیفیت را در کمپانی طهران خواهید یافت.
همچنین کمپانی طهران، قصد دارد نمایندگی های خود در سر تا سر کشور را دایر کرده و در این مورد از پیشنهاد ها و درخواست های مراکز معتبر و واجد شرایط استقبال میکند .

شعبه تهران (دفتر مرکزی)
شعبه گیلان: رشت
شعبه خوزستان: اهواز

کلید موفقیت طهران کمپانی

مشاوره دقیق و تخصصی

فروشگاه طهران مفتخر است با ارائه مشاوره تخصصی و فنی می‌تواند هر سفارش دهنده ای را با رضایت کامل به یک مشتری دائمی تبدیل کند.

فروش قطعات اصلی و شرکتی

علاوه بر قطعات درجه 1، قطعات با کیفیت درجه 2 و درجه 3 هم با قیمت بسیار مناسب‌تر موجود می باشد.

رقابت در قیمت و کیفیت

فروشگاه طهران مفتخر است با ارائه مشاوره تخصصی و فنی می‌تواند هر سفارش دهنده ای را با رضایت کامل به یک مشتری دائمی تبدیل کند.

ارسال دقیق قطعه مورد نیاز

شما میتوانید با دریافت مشاوره دقیق و تخصصی، قطعه مناسب جهت رفع مشکل را تهیه کنید.

کلید موفقیت طهران کمپانی

گالری تصاویر فروشگاه طهران

مشاهده همه تصاویر

 تصاویری از محل کار، انبار، موجودی و قطعات کمپانی طهران را در گالری تصاویر ما ببینید.