قوانین و شرایط فروش در طهران کمپانی

تجربه 15 ساله ما در تامین قطعات ولوازم یدکی خودرو های چینی در ایران ثابت کرده است که تعیین قیمت نهایی برای مصرف کننده نیازمند در نظر گرفتن بسیای از فاکتور های تاثیر گذاری است که تجریه خرید را برای مشتریان تسهیل کند و سهم رضایت بیشتری برای  مشتری به ارمغان بیاورد.

ازاین رو ، سیاست های فروش ما بر پایه این اعتقاد است که کمیت و هدف مشتری از خرید باید بر قیمت نهایی  لحاظ شده و بهترین تسهیلات را به  مشتریانی که به ما اعتماد کرده اند، ارایه دهیم.

در فروشگاه طهران کمپانی پکیج ها و لیست های مشخصی برای فروش ارایه می شود که مشتریان ما بر اساس نیاز خود و با توجه به هدف خرید که میتواند خرید شخصی و یا فروشگاهی باشد، قادر به انتخاب بهترین پلن هستند که توسط کارشناسان فنی مجموعه به آنها ارایه می شود.

برای اطلاع از این شرایط و تسهیلات ، با کانال های ارتباطی فروشگاه تماس بگیرید و تجریه به یادماندگی خرید از طهران کمپانی را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نحوه ثبت سفارش و ارسال:

شما به راحتی میتوانید قطعه و یا برند مورد نظر خود را در فروشگاه طهران کمپانی  را جستجو کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

برای ثبت سفارش نیاز نیست که حتما حساب کاربری داشته باشید . اما داشتن حساب کاربری برای اطلاع رسانی های بعدی و ارایه تخفیف ها الزامی است.

برای محصولاتی که قیمت آنها به دلایل نوسان قیمت ارز و یا موارد دیگر ثبت نشده است ، ثبت سفارش تلفنی انجام میشود.

نحوه پرداخت:

در حال حاضر تمامی پرداخت ها بعد از ثبت سفارش تلفنی امکان پذیر است و اطلاعات پرداخت شامل شماره کارت و یا شماره شبا در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

ارسال کالا برای شهر تهران یک روز کاری و برای شهرستان ها با توجه به مقصد بین دو تا پنج روز کاری زمان می برد.

پیگیری سفارش:

برای پیگیری سفارشی که در سایت ثبت شده است با مشاهده حساب کاربری خود میتوانید وضعیت کالا را مشاهده کنید .

در صورتی که سفارش شما تلفنی ثبت شده باشد، بعد از تحویل کالا به پست و آغاز فرآیند ارسال، کد پیگیری برای شما پیامک می شود و میتوانید سفارش خود را به صورت لحظه ای پیگیری کنید .